Chladničky od Whirlpool se stanou šperkem vaší kuchyně

- Reklama -zeny
- Reklama -i60

2668/5000ntuitívne technologie, prvotřídní kvalita, elegantní a jednoduché linie. Objevte prémiová řada chladniček W Collection, které se dokonale hodí do moderních, minimalistických interiérů. Z uskutečněného nákupu vybraných modelů ledniček vám navíc Whirlpool pošle zpět až 100 eur.

Dokonalost sama o sobě
Společnost Whirlpool nechala svůj tým profesionálů navrhnout nové modely chladniček W Collection tak, aby maximálně splňovaly požadavky i té nejnáročnější klientely. Nejenže chladnička bude ozdobou vaší kuchyně, ale navíc dostanete, v rámci akce Cashback, až 100 eur zpět z Vašeho nákupu při registraci zde. Vaše potraviny budou s luxusním řadou chladniček W Collection doslova rozmazlovány. Široká nabídka obsahuje modely s výškou od 1,89 m do 2,01 m, které disponují nejmodernějšími technologiemi chlazení, kapacitou až 591 litrů a řadí se do energetických tříd A + až A +++. Na výběr máte k dispozici volně stojící kombinované chladničky, čtyřdveřovou volně stojící chladničku, která získala ocenění IF Design Award 2019, jakož i kombinované třídveřové chladničky se špičkovými Beznámrazová technologiemi Total NoFrost a Dual NoFrost.

Chladničky z prémiové řady jsou vhodnou volbou do menší i větší domácnosti. Kromě různých variant velikostí a barev mají všechny chladničky i velmi tichý chod motoru, pohybující se od 37 dB do 42 dB.

Pokročilý systém rozmrazování
Chladničky v řadě W Collection v sobě mají zabudovanou výjimečnou technologii 6. SMYSL. Tato technologie 6. SMYSL NoFrost je ideálním beznámrazovým řešením pro mrazicí prostor chladničky. Zajišťuje totiž nepřetržitou cirkulaci vzduchu, díky které vyrovnává teplotní rozdíly v zásuvkách a v krátkém čase dokáže zajistit bezchybné zmrazení potravin.

K bezstarostné péče o vaši chladničku přispěje i automatický systém odmrazování, který zajistí téměř bezúdržbový chod vašeho spotřebiče. Pokročilý beznámrazový systém technologie 6. SMYSL Dual NoFrost volně stojících chladniček pak zajišťuje separátní odmrazovací systém jako v chladícím, tak i v mrazicím prostoru. Nepřetržitou kontrolu teploty a vlhkosti v chladničce provádějí senzory s funkcí Freshcontrol. Díky nim zůstane zachována čerstvost potravin.

Chladničky z tohoto prémiového řady W Collection od Whirlpool jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem současným požadavkům zákazníků. Whirlpool vyvíjí technologie pro své spotřebiče na základě nejmodernějších postupů tak, aby byly maximálně kvalitní a funkce u jednotlivých spotřebičů byly uživatelsky jednoduché na ovládání. Nechte se inspirovat širokou nabídkou chladniček W Collection W9 a W7.

S Whirlpool poznáte rozdíl

- Reklama -i60

Rady a Návody

- Reklama -pr clanky

Redakční výběr

- Komerční sdělení -ekonom