V nové čtvrti Byty u parku je k dispozici už jen několik posledních bytů k prodeji

- Reklama -zeny
- Reklama -i60

Pokud chcete bydlet v Praze a máte zájem o atraktivní lokalitu, abyste si zde našli opravdový domov, můžete se podívat po bytech v rámci nově vznikající rezidenční čtvrti. Právě to je ideálním místem, kde mít vše na dosah, a přitom bydlet na příjemném místě s pěkným okolím. Zajímavou možnost nabízí rezidenční čtvrť Byty u parku, ale musíte si pospíšit, protože většina bytů je už prodaná a zbývá už jen několik posledních.

Užijte si moderní bydlení

Hlavním důvodem, proč jsou k dispozici už jen poslední byty, je především to, že jde samozřejmě o atraktivní a žádanou lokalitu na pražském Žižkově. Zde je v rámci této rezidence k dispozici celkem 272 bytů v 11 bytových domech. Byty mají zároveň dostatek garážových stání, kde můžete bez problému parkovat. Koupě bytu na Žižkově vám zajistí moderní byt, který je ideální pro každého, kdo si potrpí na určitý standard. Byty jsou vkusně propojeny s okolním prostředím, takže jste doma a kdykoliv můžete vyjít ven. Slouží k tomu:

  • Balkony a lodžie
  • Terasy

Interiér bytu je v souladu s moderními trendy, kde byl kladen vysoký důraz na kvalitu života. Vnitřní dispozice bytů se pohybují od 1+kk až po 5+kk a členitá architektura budov zajistí dostatek soukromí. Vnitřní prostory jednotlivých bytů nabídnou dostatek světla po celý den, takže se zde budete vždy cítit dobře.

Okolí, kde nic nechybí

Samotné bytové domy prakticky přiléhají k parku Židovské pece, který můžete skvěle kdykoliv využít k relaxaci nebo k různým sportovním aktivitám. Lokalita pražského Žižkova je také ideální svým umístěním, kdy nedaleko máte Vinohrady, kde lze navštívit spoustu stylových kaváren a restaurací ideálních k posezení s přáteli. Samozřejmě přímo na samotném Žižkově je spoustu možností, kam vyrazit. V dosahu je také veškerá občanská vybavenost, takže vám tady zkrátka nemůže nikdy nic chybět.

- Reklama -i60

Rady a Návody

- Reklama -pr clanky

Redakční výběr

- Komerční sdělení -ekonom