Víte, který instalatér z Prahy pomůže mladým, seniorům i zahraničním zákazníkům?

- Reklama -zeny
- Reklama -i60

Víte dostatečně dopředu, že budete příští měsíc potřebovat napojit nové radiátory a pověsit bojler? Anebo chcete nechat vyčistit odpad od WC, sprchového koutu a umývadla v koupelně? Možná ale máte akutní potíž, která vás přepadla z čista jasna, a vy ji potřebujete urychleně řešit… Ať je to jakkoli, pomůže vám zkušená instalatérská společnost Rastislav Žák.

I pro obyvatele Prahy, kteří příliš nemluví česky

V Praze žije mnoho osob, které se tady nenarodily, ale přicestovaly za láskou, vzděláním, prací nebo jen tak, a zůstaly tady. Někdy mluví lépe a raději anglicky, protože čeština je pro ně složitá. Právě ony budou mít určitě radost z toho, že plumber/instalatér, mluví nejen česky, ale i anglicky. Individuální přístup ke klientům je samozřejmostí, jak co se týče práce, tak mluvy.

Instalatér Praha působí ve všech lokalitách a dobře se v nich vyzná. Stačí domluvit si čas návštěvy, sdělit místo, kde má dorazit, a čekat na jeho zazvonění u dveří.

Co vše můžete poptávat

Rozsah prací, které plumber Prague vykonává, je obdivuhodně velký. V rámci instalatérských prací můžete žádat o výměnu, montáž a opravu WC, výměnu a montáž baterií či umyvadla, instalaci myček a praček, havárie na rozvodech vody, rekonstrukce bytových jader atd.

V rámci čištění odpadů lze provést havarijní čištění odpadů, čištění dřezů a umyvadel, van a sprchových koutů, WC, pisoárů a bidetů nebo strojní čištění ležaté i svislé kanalizace.

Do topenářských prací pak patří výměna a montáž radiátorů, havárie na rozvodech topení, výměny expanzních nádob a pojistných ventilů, řešení poruch na topenářských sítích, rekonstrukce topení…

Objednejte si služby topenáře online na instalater-praha-zak.cz, mailem na info@zakinstalater.cz nebo telefonicky na tel. č. 723 802 552.

- Reklama -i60

Rady a Návody

- Reklama -pr clanky

Redakční výběr

- Komerční sdělení -ekonom