5 zásad pro dekorace v každém interiéru

- Reklama -zeny
- Reklama -i60

Znáte základní pravidla interiérového designu? Existuje několik základních tipů, které vám pomohou v momentě, kdy se rozhodnete vyzdobit svůj domov.

Internet je doslova plný obrázků krásně nazdobených interiérů a není žádná věda si krásný interiér udělat také. Je však dobré držet se několika základních myšlenek a kroků k tomu, abyste s výsledkem byli dlouhodobě spokojení.

1.   Zapomeňte na trendy

Vyhněte se pokušení předělat všechny místnosti přesně podle katalogu. Přemýšlejte o svém konkrétním prostoru, pokud jde o vrstvy, a dekorujte pomocí různých barev, textur, vzorů, tkanin, povrchových úprav, osvětlení, obrázků, rostlin a knih. Je důležité, abyste se řídili svým osobním vkusem, nikoli tím, co je v trendu. Jen tak vytvoříte prostor, v kterém se dlouhodobě budete cítit dobře. Ačkoliv je nyní v kurzu moderní design, vy si klidně ozdobte kuchyniplechovými hrnky. Vytvoříte tak útulnou a osobitou atmosféru.

2.   Obrazy zavěste správně

Pokud jde o visící obrázky a obrazy, neumísťujte je příliš vysoko. Ideální výška je na úrovni očí. menší obrázky zavěste nad stolky, případně poblíž lampy tak, aby mu světlo dodávalo intimnější dojem.

3.   Nezapomeňte na zrcadla

Zrcadla nejenže dodávají místnosti světlo a hloubku, ale mohou také odrážet pohledy, vizuálně rozšiřovat prostor a mohou v místnosti fungovat jako rozjasnění prostoru. Navíc jsou velmi praktické a celkově jsou skvělou investicí.

4.   Vyberte správné osvětlení

Dobré osvětlení je základem útulného interiéru. Příjemné teplé světlo je perfektní do obývacího pokoje pro navození relaxační atmosféry. V nepřeberném množství lustrů a lamp také můžete vybrat skutečné designové dominanty vašeho interiéru.

5.   Oblečte si okna

Záclony a závěsy mají funkci jak praktickou, ale také dekorační. Pokud máte malé okno, dejte iluzi něčeho mnohem většího tím, že nastavíte záclony mimo okraj okna, abyste jej zarámovali. Provedení záclon po celé stěně dodá místnosti hebkost a pocit prostoru. na sedačky a postele se také perfektně hodí dekorační polštáře, které oživí každý interiér.

- Reklama -i60

Rady a Návody

- Reklama -pr clanky

Redakční výběr

- Komerční sdělení -ekonom