Proč bydlet na Žižkově?

- Reklama -zeny
- Reklama -i60

Vackov zažívá úžasnou expanzi a neuvěřitelnou renesanci. Část Prahy, která byla dlouhá léta „no name“, se mění v lukrativní adresu, po níž se na realitním trhu jen zapráší. Chtějí zde bydlet rodiny, singles, ale i aktivní senioři, kteří si umí vážit průsečíku ruchu velkoměsta a klidu přírody. Dvě strany mince na jedné misce vah. Takové benefity přináší projekt Byty na Vackově.

Dalších 163 bytů rozšíří už tak úspěšný projekt rezidence Byty na Vackově. První vlna postavených bytů již má své majitele, kteří se budou co nevidět stěhovat. Pro velký úspěch a ještě větší zájem, se stavba rozšířila o další jednotky. Současná etapa navazuje na již realizované projekty podél ulic Malešická, Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově.

Život na dobré adrese

K prodeji jsou byty o velikosti 1 až 5+kk. Každý z bytů disponuje předzahrádkou, terasou nebo balkonem. K některým bytům náleží také garážová stání a sklepní kóje v podzemních podlažích nebo komory v nadzemních podlažích. Stačí si jen vybrat podle vlastní chuti a možností. Projekt Byty na Vackově v Praze má velký úspěch a vy můžete být jeho součástí. Stačí udělat předběžnou rezervaci na online platformě.

Transparentní financování

Ceník volných bytů je zveřejněný na webové stránce byty.navackove.cz. Každý zájemce si tak může udělat představu a obrázek o tom, kolik ho koupě které jednotky bude stát, zda ji zvládne ufinancovat vlastními zdroji nebo požádá o zvýhodněnou hypotéku Hyposervis Consulting.

Za ztvárněním a pojetí projektu Byty na Vackově stojí architektonický ateliér KAAMA. Ten navrhl účelný soubor budov zasazených do plastického terénu, s dostatkem zeleně v přilehlém okolí a občanskou vybaveností na dosah. Co víc si od nového domova přát? Ty tam jsou doby, co byl Žižkov nudnou a šedou součástí Prahy 3. Dnes představuje rozvoj a modernu počátku 21. století.

- Reklama -i60

Rady a Návody

- Reklama -pr clanky

Redakční výběr

- Komerční sdělení -ekonom