Rozkládací válendy jsou univerzálním kusem nábytku

- Reklama -zeny
- Reklama -i60

Velkorysá řešení jsou doménou většinou velkých domů a bytů, šikovný architekt je však dokáže nabídnout i v malém příbytku. Proto byste jeho služeb měli využít, pokud bojujete s nedostatkem místa v malé garsoniéře. Zapomeňte na okázalé zařízení laděné s každým detailem, připravte se spíš na minimalistické a přísně funkční uspořádání. A také se zaměřte na rozkládací válendy. Je téměř jisté, že své místo najde jedna i u vás. 

Rozkládací pohovka vám vytrhne trn z paty

Když je primární boj s místem, každá police a skříňka musí mít své opodstatnění. Velké kusy nábytku tady prostě nemají šanci. Základem malého interiéru je nábytek, který nezabere zbytečné místo, aniž by poskytoval další přidanou hodnotu. Proto jsou rozkládací pohovky a válendy častou volbou při zařizování malých bytových prostor. A je to celkem logické. Plní dvě funkce, a ještě přitom dobře vypadají.

Dopřejte si dobré spaní i posezení

Rozkládací válendy jsou díky své multifunkčnosti prakticky nepostradatelnou součástí malých bytů. Představují přijatelný kompromis, a díky široké škále provedení se nemusíte ani okrást o pěkný kus nábytku. Když ho vkusně sladíte se zbytkem interiéru, pak se může stát nejzajímavějším prvkem ve vašem příbytku. Rozkládací pohovky v noci poslouží jako velkorysé lůžko pro jednoho nebo i dva spáče, přes den plní roli elegantního gauče. Pro malé bydlení ideální.   

Praktická a zároveň velkorysá

Základem je ovšem kvalitní rozkládací pohovka. Při výběru dbejte na materiál, který by měl být snadno čistitelný, a nemuseli jste při každé malé nehodě sundávat povlak. Barevné provedení je čistě na vás. Pokud z ní máte v úmyslu udělat ústřední kus interiéru, pak se nebojte pestrosti. Pokud chcete klást důraz spíše na ostatní vybavení a doplňky, držte se nenápadnějších barev. 

Pokud jste tak trochu rebel a líbí se vám kombinace všeho možného, zařiďte si domov v eklektickém stylu. 

- Reklama -i60

Rady a Návody

- Reklama -pr clanky

Redakční výběr

- Komerční sdělení -ekonom