Udělejte dětem radost hezkým nábytkem do pokojíku

- Reklama -zeny
- Reklama -i60

Cítíte, že vaše batolátko potřebuje změnit styl pokojíku, protože nezadržitelně odrůstá postýlce a přebalovacímu pultu? Anebo máte školáka, který je v pubertě a to, co se mu líbilo v sedmi, jej teď ve 14 vůbec „nebere“? Nezbývá, než se poohlédnout po novém nábytku, který se bude líbit dětem, ale i vám, nejen pro jeho vzhled, ale i kvalitu a funkčnost. Právě takový nabízí signal-nabytek.cz.

Postel ve tvaru auta

Každému malému klukovi uděláte nesmírnou radost, když investujete do dětské postele v podobě auta. Jednoduše rám postele vypadá jako automobil. Taková postel může být vyrobena z MDF ve tvaru vozu. Vejde se do ní klasická matrace, takže dítku vydrží mnoho let. Boky jsou vyvýšené, takže i když ji koupíte už „tříleťákovi“, který má občas tendence spadnout z postele, boky jej „nepustí“.

Signal nábytek nabízí i klasické dětské postele s částečně vyvýšenou bočnicí na straně, kde dítko spí, ale také postele s úložným prostorem pod postelí nebo dětské postele / gauč s vysouvací postelí, patrové postele a mnohé jiné.

Kvalitní počítačový stůl

Děti ve školním věku potřebují počítačový stůl. Jde o dětský nábytek, který jim slouží po celou základní i střední školu. Proto by měl mít dostatečně velkou pracovní plochu i zásuvky nebo skříňku, do níž si děti odloží vše potřebné. 

Vhodné je pořídit nad počítačový stůl i poličky nebo závěsnou skříňku, protože v pokojíku většinou všem chybí úložné prostory. K dostání jsou i policové regály, které mohou být skvělým řešením. 

Komody na oblečení

Děti mají potíž složit si oblečení tak, aby jim z poliček skříní nevypadávalo. Komínky jim jednoduše nejdou, a to klidně i v 10 letech. Když jim koupíte hezké komody se šuplíky, bude po starostech. Prádlo nebude muset být dokonale složené, a přesto zůstane v komodě. 

Komody můžete použít i na hračky, sportovní vybavení a další předměty, které však nejsou příliš těžké. Vždy si ověřte, kolik daná zásuvka unese zátěže a dětem je občas kontrolujte, aby je nepřetěžovaly. 

Podívejte se na cenově dostupný, hezký a kvalitní dětský nábytek na signal-nabytek.cz.

- Reklama -i60

Rady a Návody

- Reklama -pr clanky

Redakční výběr

- Komerční sdělení -ekonom