Víkendy můžete trávit na chalupě, ale i v korunách stromů.

- Reklama -zeny
- Reklama -i60

Jsme v období, kdy každý z nás hledá únik do přírody. Odkdy jsme byli zavřeni doma ceníme si přírodu mnohem víc. Lidé z míst zatoužili po chalupách a tak jsme se vybrali do okolí Banské Štiavnice. Poptávka po víkendových domech vždy byl, ale nyní výrazně stoupl. Mnozí, kteří o tom jen snili, se nyní definitivně rozhodli jednat

Stejný důvod má i Mirka z Nitry, která hledá pro sebe a rodiče víkendový dům. Rozhodla se pro Štiavnici, protože je to hodina cesty od bydliště a kromě toho tam je krásná příroda, jezera a také město, které má svou nádhernou atmosféru. Je to ideální místo na relax.

Budeme se ohlížet po domcích, které nemusí být nové, stačí jim velká obývací pokoj, dvě ložnice a hlavně dvůr se sezením, kde si budou užívat výhledy a relax. Mohou na to vyčlenit maximálně 140 tisíc eur.

Diváci uvidí jako vždy tři nabídky. První dvě jsou starší domky s pozemkem, které potřebují opravit. S tou druhou jí pomůže architektka Lucie rtuťová, která připravila krásný návrh na rekonstrukci. Třetí nabídka je zařízená novostavba, dále od města, na okraji Štiavnických vrchů v klidném prostředí a s nádhernými výhledy. Tam netřeba nic dělat, jen se nastěhovat.

Poslední alternativní je zážitkový dům v koruně stromů. Je to odvážné, kreativní, ale v relaci Nové bydlení Vlado Voštinár často ukazuje divákům různé inspirace. Takový vzorový dům lze postavit kdekoliv i na malém pozemku. Takové dobrodružné bydlení je spíše dobrodružný úlet.

Banská Štiavnica a její okolí mají zájemcům co nabídnout. Aktuálně je poptávka po chalupách rozjetý, proto se třeba dobře poohlédnout, aby to byla dobrá investice. Pokud vás to zaujalo viz v neděli večer Nové bydlení na Jezerský.

- Reklama -i60

Rady a Návody

- Reklama -pr clanky

Redakční výběr

- Komerční sdělení -ekonom