Známe výsledky Euromoney’s Real Estate Awards, CBRE Slovensko si odneslo tři ocenění

- Reklama -zeny
- Reklama -i60

Realitní-poradenská společnost CBRE Slovensko získala na 16. ročníku prestižní soutěže Euromoney’s annual Real Estate Awards tři významné prvenství. Jak globální skupině se této společnosti podařilo vybojovat celkem až neuvěřitelných 55 ocenění ve více hlavních kategoriích i podkategorií, které jsou zaměřeny na oceňování aktivit na trhu s nemovitostmi.

Organizátorem soutěže je respektována mezinárodní finanční publikace Euromoney, která byla založena již v roce 1969. Ta už každoročně mapuje názory realitních poradců, developerů, investičních manažerů, koncových uživatelů firem, ale i bank po celém světě. Publikace pravidelně vybírá a oceňuje těch nejlepších poskytovatelů realitních služeb.

Tento rok si společnost CBRE jako globální skupina odnesla celkově až 55 ocenění, přičemž 36 z nich Cenu získal do poboček v rámci zemí EMEA regionu. CBRE Slovensko si vybojovalo prvenství až ve třech podkategoriích v rámci hodnocení poradenství a konzultace. První místo získala společnost v „Generální podkategorii“ (ang. „Overall“), která hodnotí standard poskytovaných informací o trhu, dlouhodobé vztahy a vyhledávání relevantních investičních příležitostí pro své klienty. Kromě toho, první příčka patří CBRE Slovensko iv podkategoriích „Pronájem / prodej“ či „Průzkum“, kde se hodnotila nabídka studií zaměřených na realitní trh a aktuální trendy v tomto odvětví.

„Z ocenění, které se nám podařilo získat se nesmírně těšíme. Každé z nich potvrzuje nejen dlouholetou snahu, ale i plné nasazení a profesionálně odvedenou práci všechny kolegy při poskytování různých druhů služeb našim klientům. Kromě kolegů bych rád poděkoval i za podporu ze strany našich obchodních partnerů a klientů, „říká s nadšením Tomáš Hegedus, výkonný ředitel CBRE Slovensko. „Zároveň jsme velmi rádi, že tato soutěž ocenila a potvrdila kvalitu poskytovaných služeb CBRE nejen v rámci Slovenska, ale i jiných zemí. Všechny získané ocenění jsou pro nás hnacím motorem k tomu, abychom mohli i nadále pokračovat a zlepšovat se, „dodává.

- Reklama -i60

Rady a Návody

- Reklama -pr clanky

Redakční výběr

- Komerční sdělení -ekonom