Objevte krásné, luxusní markýzy, které vám budou sloužit po mnoho let

- Reklama -zeny
- Reklama -i60

Abyste mohli kdykoli trávit čas na terase, balkoně, ale také kdekoli na venkovním prostranství u vašeho domu nebo restaurace, je dobré opatřit tyto prostory spolehlivým zastíněním. To nejlepší, co můžete najít mezi markýzami, nabízí na T-shade.cz. Jedná se o markýzy proti dešti, které jsou vyráběny na míru, mohou mít mnoho vzhledů, díky obrovské nabídce látek i barev konstrukcí.

T-shade.cz nabízí markýzy, na které poskytuje záruční lhůtu 5 let. Ochrání vás nejen před deštěm, ale také před sluncem a větrem. Pro inspiraci se můžete podívat na mnohé fotografie na T-shade.cz z realizací, které společnost provedla dříve.

Mnoho typů markýz, aby si vybral skutečně každý

Jiné potřeby bude mít zákazník, jež chce zastínit terasu, a jiné zase ten, který vlastní balkon, na který mu prší. Právě proto nabízí t-shade.cz markýzy kazetové i bez kazet, boční markýzy, markýza na balkon nebo k zastínění venkovních zahrad. Dokonce si zde můžete objednat i novou látku na markýzu, kterou už máte doma, ale není hezká, přestože konstrukce slouží dokonale.

Oblíbené kazetové markýzy

Kazetová markýza se řadí k nejoblíbenějším. Po smotání se schová do pouzdra, které je umístěno na přední straně konstrukce. Je tak chráněná před deštěm, větrem, sněhem, a tak je látka krásná a v původním stavu po mnoho let používání. Tento typ se hodí všude tam, kde není markýza krytá stříškou nebo třeba balkonem.

Boční markýza se hodí k zastínění velkého okna, ale také zajištění soukromí na terase. Ochrání vás před zraky kolemjdoucích i sousedů. Látka je krásná, prodyšná, ale přitom chrání před povětrnostními vlivy.

Také markýzy na balkon jsou důmyslné. Skvěle přilnou ke stropu, vyrábí se od malých rozměrů a při montáže lze nastavit jejich sklon až na 80 °.

Vyberte si na T-shade.cz, kde je i velký výběr markýz skladem. Budete zajisté spokojeni.

- Reklama -i60

Rady a Návody

- Reklama -pr clanky

Redakční výběr

- Komerční sdělení -ekonom