Víte, jaké jsou výhody nerezového vybavení ve velkokuchyních?

- Reklama -zeny
- Reklama -i60

Ať už se podíváte do jakékoli prestižní restaurace a kuchyně k ní náležící, v kuchyni najdete v drtivé většině případů všechno vybavení z nerezu. Nerezový nábytek se výborně udržuje, dokonale vypadá, má velkou životnost, je tzv. nezmar mezi nábytkem. To však není zdaleka všechno a některé jeho vlastnosti vás možná v pozitivním slova smyslu překvapí.

Proč je nerez v kuchyních tak žádaný?

Nejen nerezová skříňka, ale i ostatní nerezové vybavení se velmi snadno čistí a umí si udržet vysoké standardy hygieny v jakémkoli provozu.

Nejen gastro vybavení, ale i další z nerezu, má neporézní povrch, a tak do sebe nenasává žádné pachy, nečistoty, což se nám v kuchyňském prostředí obzvlášť hodí. Všichni také dobře vědí, jak je nerez odolný, pokud do vybavení z nerezu investujete, jde o výborně vložené peníze, protože toto vybavení vám bude sloužit po mnoho let.

Vyberte si vše pro kuchyni v nerezu na jednom místě

Na webových stránkách gastro-technica.cz najdete nejeden mycí stůl s výrazně zlevněnou cenou. Mnohé jsou k dostání o 28 % levněji, jako třeba model s jednokomorovou mycí vanou o rozměrech 800 x 700 x 850 mm, který stále dříve 18 860 Kč s DPH, a teď jej můžete koupit za 13 673 Kč s DPH.

Také stoly s dvoukomorovou mycí vanou jsou v akci. Se slevou 28 % z původní ceny můžete koupit stůl s dvoukomorovou mycí vanou o rozměrech 1200 x 600 x 850 mm, který stál dříve 25 300 Kč s DPH, a teď jej můžete koupit za 18 342 Kč s DPH.

Vyberte si nerezový stůl gastro nebo jiné nerezové zboží do kuchyně na internetových stránkách e-shopu gastro-technica.cz. S kvalitou i cenou budete jistě spokojeni a získáte nového partnera pro svou čistou a funkční kuchyň. Je zde i vybavení pro pizzerie, bary nebo třeba catering. Nahlédněte a vyberte si, ať vám zajímavé akce neuniknou.

- Reklama -i60

Rady a Návody

- Reklama -pr clanky

Redakční výběr

- Komerční sdělení -ekonom