Dokud neskončí koronokrize, zpěvačka Mariah Carey si pronajala zámeček

- Reklama -zeny
- Reklama -i60

Popová diva Mariah Carey (45) po vypuknutí pandemie koronavirus opustila svůj útulný penthouse na dolním Manhattanu a přesunula se ve velkém stylu na venkovské sídlo v okrese Westchester, asi 70 km od New Yorku. Plánuje tam přečkat zlé časy.

Oblíbená zpěvačka, ověnčená pěti cenami Grammy a dalšími 29 nominacemi, si pronajala honosný zámeček za neznámou částku, ale můžeme vsadit naše celoživotní úspory, že za svůj krátký pobyt zaplatí více peněz, jak se nám podaří vydělat za celý život. Do prestižní romantické enklávy Bedford Corners sebou přinesla samozřejmě i svá dvojčata (9), syna Moroccana a dceru Monroe. A protože je to diva s vysokými nároky na údržbu, přišlo s ní i několik oddaných zaměstnanců, jejichž New York Magazine nazval „COVID-karanténní tým“.

Majestátní kamenné sídlo s plochou asi 1 000 m2 se šesti ložnicemi, sedmi koupelnami a čtyřmi Hostitelskými místy koupelnami leží na více než dvou hektarech upraveného pozemku. Obytný prostor je rozložen na třech patrech vybavených výtahem.

Tato nemovitost se naposledy prodala v roce 2012 za 4,8 milionu dolarů bývalému výkonnému řediteli Wall Street Jayovi Dweckovi, který zrekonstruoval neobydlené sídlo na špičkovou rezidenční nemovitost pro ultra-bohatých. Tradiční exteriér kamenného paláce dnes poskytuje nespočet nejmodernějších technologií, které zahrnují špičkový systém domácí automatizace a komplexní bezpečnostní systém, který obsahuje více než 20 kamer a biometrický bezklíčový přístup. Pozoruhodným detailem je i grandiózní fantazijní bazén ve tvaru houslí, dlouhý 27 metrů s objemem 190 m3, který je údajně vyroben za 1 milion dolarů. Je pokrytý téměř půl milionem skleněných dlaždic s optickými vlákny, které se večer rozsvítí. „Podbradek“ houslí tvoří relaxační plochy spa a smyčec dvě štíhlé koi jezírka.

Aby se Mariah mohla pohodlně procházet ve svých „Louboutinkách“ s 15-centimetrovými podpatky se svým kadeřníkem a vizážistkou, nabízí zámek elegantní foyer s ladně zakřiveným schodištěm a velkorysými společenskými místnostmi a jídelnami. K dispozici je také knihovna s osvětlenými policemi a krb zdobený vyřezávanými hlavami lvů ze dřeva. Méně formální, ale neméně luxusní rodinné prostory zahrnují kolosální gurmánskou kuchyni, sousední snídaňovou místnost a rodinný pokoj s francouzskými dveřmi do zahrady.

K dalšímu komfortu patří herna a mediální salonek v suterénu s nádrží pro mořské ryby s objemem 3 400 litrů, fitness a domácí kino s mokrým barem. K pěti suitám pro hosty je připojena hlavní suita, která sestává ze soukromé obývacího pokoje, prostorné ložnice, šatny s rozsáhlými skříněmi a samozřejmě stylová koupelna dostatečně velká na to, aby se do ní pohodlně vešel „glam“ tým popové hvězdy.

Vzadu je také bazén, obklopený rozlehlými a vyhřívanými kamennými terasami. K dispozici je také venkovní kuchyně, venkovní sprcha, ohniště, sportovní hřiště a za bazénem série zvlněných terasovitých zahrad s trávníkem s velikostí fotbalového hřiště. Věříme, že v takovém prostředí budou špatné časy Mariah Carey prožívat příjemně …

- Reklama -i60

Rady a Návody

- Reklama -pr clanky

Redakční výběr

- Komerční sdělení -ekonom