Nezapomenutelný let balónem

- Reklama -zeny
- Reklama -i60

Vybíráte dárek k narozeninám, svátku, výročí, anebo jen prostě máte chuť podniknout něco neobvyklého a výjimečného? Jako nezapomenutelný zážitek se přímo nabízí let balónem. Darování zážitků patří k populárním dárkům. Zážitky si člověk s sebou nese celý život na rozdíl od konzumních dárků, ze kterých radost zanedlouho pomine. Dárkové poukazy na vyhlídkové lety balonem nabízí stále více zážitkových agentur, a to v různých kategoriích.

Soukromý let balónem či last minute let

Cena za vyhlídkový let balónem se pohybuje dle vámi zvolené oblasti, nad kterou se chcete nechat unášet v proutěném koši, který zastřešuje pevná plachta. Balón pohání horký vzduch a řídí jej vždy profesionální pilot, jenž má dlouholeté zkušenosti. Ceny balíčků se liší v závislosti na tom, zda si vyberete vyhlídkový let malým balonemsoukromý let balonem nebo třeba last minute let balonem. Některé z balíčků vám nabídnou dokonce i nezapomenutelný piknik v oblacích. Součástí mnoha letů balónem se stává i samotný křest vzduchoplavce, jenž je ve většině případů spojen i s přípitkem.

Shlédněte krásy Česka

Pozorovat zemi z ptačí perspektivy je okouzlující. A co teprve z této pozice vidět PrahuVysočinuČeský ráj, anebo Posázaví jako na dlani? Let balonem lze uskutečnit také nad Konopištěm či Karlštejnem. Pozorujte krásy Česka shora a obdivujte každý hrádek, řeku, jezero, les, louky či pole. Nechte se unášet v oblacích a relaxujteVyhlídkový let balonem lze zakoupit rychle a levně, a to například na internetu. Zde je nabízena spousta akcí spojených s lety balóny. Let balonem vám dopřeje dokonalou a především nezapomenutelnou podívanou. Uskutečnit se může i v noci, kdy sice přijdete o krásy, jenž lze vidět za bílého dne, avšak spatříte miliony světélek, užijete si romantiky a na samý konec můžete být přítomni i při východu slunce.

Tak zahoďte starosti za hlavu a nechte se unášet v oblacích!

- Reklama -i60

Rady a Návody

- Reklama -pr clanky

Redakční výběr

- Komerční sdělení -ekonom