Zahradní párty v plném proudu. Čím zaujmete své hosty?

- Reklama -zeny
- Reklama -i60

Venku chutná jednoznačně lepší. Pozvěte své blízké a pohostit je na terase či v zahradě. Nejen lahodná chuť specialit udělá tu pravou letní pohodu. Nezapomínejte, že hezké stolování a servírování vzbudí u hostů okamžitý dojem.

Pohodlné sezení je základ
Pohodlný nábytek je zárukou komfortu. Pokud právě vybíráte nový zahradní nábytek, dbejte v prvé řadě na jeho kvalitu. Jde o věc, která by vám měla sloužit několik sezón. Na zvážení je typ sezení – pokud chcete venku stolovat, vybírejte větší stoly s křesly.

Vyberte si svůj styl a barvy
Vyberte si oblíbené barvy a vzory, v zahradě můžete toho zkombinovat i více než v interiéru. Neformální stolování v létě si nevyžaduje až tak přísné dodržování etikety. Od formálního stolování se liší menším počtem příborů i sklenic. Talíře a ostatní doplňky slaďte do jednoho stylu – ať už to bude vintage, provence, svěží mořský nebo květinová romantika je jen na vás.

Nezapomínejte ani na příbor. Neekologický plast je už dávno out. Promyslete si, jaké menu budete na danou příležitost podávat. Pokud připravíte grilovací speciality v podobě steaků, nezapomeňte i na steakový příbor nebo alespoň na nože.

Zelenina nemůže chybět ať servírujete cokoli. Nechte vyniknout její pestrost v jednoduchých a přitom sofistikovaných miskách.

Chlazené nápoje pro pravé letní osvěžení
Asi budete raději odpočívat, než stále odbíhat do kuchyně pro další chlazené nápoje. Zřiďte speciální místo na jejich servírování. Stolky s vnitřním nádobou na led udrží nápoje v chladu a navíc vypadají stylově. Připravte i nápoje, které běžně nepodáváte a nabídněte jejich hostům v pěkných letních sklenicích.

Doplňky s osobitým kouzlem
Ubrus, vázy, svícny, květináče, ubrousky … Proč si pobyt v exteriéru nezpříjemnit doplňky, které běžně používáte k dekoraci v interiéru? Své místo si najdou i během oslavy a posezení na terase či balkoně.

- Reklama -i60

Rady a Návody

- Reklama -pr clanky

Redakční výběr

- Komerční sdělení -ekonom